Ana Sayfa  Kurumsal  Projeler  Basında Biz  İletişim  Yapı Market
 

KAHVECİLER YAPI konut projeleri üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak "insanların içinde kendini mutlu, huzurlu ve güvende hissedecekleri mekanlar inşa etmeyi" hedeflemiş bir inşaat firmasıdır.

KAHVECİLER YAPI’yı benzerlerinden ayrılan temel özelliklerinden biri projelerinde inşaat ve malzeme kalitesi kadar çevresel ve sosyal unsurlara da son derece önem vermesi ve özenli yaklaşmasıdır.

Ayrıca müşterilerinin bir an önce evlerine yerleşmelerini sağlamak için projelerini süratle ve zamanında bitirmek; bu konuda bize duyulan güveni boşa çıkartmamak yine vazgeçilmez ilkelerimiz arasındadır.

KAHVECİLER YAPI- kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir.

Bu anlayış, kaliteyi sadece inşaatta değil, satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Bunu sağlamak için her çalışanımız, işini sahiplenmek, sorumluluk almak, inisiyatif kullanmak, alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır.

Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer, onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusudur.

İstenilen daireyi veya konutu, söz verilen niteliklerde ve zamanında teslim etmek hem müşterimize hem de kendimize duyduğumuz saygının gereğidir.

Güvenirlik, Mükemmeliyet ve Dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir. Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz...

Değerlerimiz

• Dürüstlük
• Güvenirlik
• Yenilikçilik
• Mükemmeliyet
• Verimlilik
• Zamanında İş Teslimi
• Karşılıklı Sevgi ve Saygı
• Müşteri ve Çalışanların Mutluluğu

Misyon & Vizyon

Müşteri memnuniyetini sağlamak ve kalıcı dostluğa dönüştürerek, samimi, güvenilir , profesyonel bir hizmet girişimci, yenilikçi ve gelişime açık kimliğiyle kendisini yenileyerek kalitesini yükseltmek. Uzmanlaştığımız inşaat ve yapı market sektöründe güvenilir projelerle ismini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştıran bir firma olmak.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
geri dön yukarı çık
 
 
Adres: Sakarya Caddesi No: 207 (Eski Erenler Belediyesi Karşısı) Adapazarı/SAKARYA
Telefon: 0 264 277 81 75 Faks: 0 264 279 60 03 E - posta: info@kahvecileryapi.com